islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Polícia Slovenskej republiky’s post

TRAGÉDIA NA ZÁHORÍ: ČELNÚ ZRÁŽKU S KAMIÓNOM NEPREŽILA MLADÁ MAMIČKA VEZÚCA SVOJE BÁBÄTKO… 😢

🚓 Dopravní policajti zo Senice vyšetrujú dnešnú dopravnú nehodu, pri ktorej vyhasol život 30-ročnej vodičky osobného auta.

➡️ Podľa prvotných informácií mala žena smerovať od obce Popudinské Močidľany na obec Radošovce. Pri prejazde tiahlej pravotočivej zákruty mala z doposiaľ nezistených príčin prejsť do protismeru. Vodič nákladného auta, ktoré išlo v tom čase oproti, sa mal snažiť autu vyhnúť, no zrážke už zabrániť nedokázal.

✝️ Mladá vodička utrpela vážne zranenia, ktorým žiaľ, na mieste podľahla. Jej 10-mesačné dieťa, ktoré viezla riadne pripútané v detskej autosedačke, si prevzali do starostlivosti privolaní záchranári a previezli ho na vyšetrenia do skalickej nemocnice.

🚛 Kamionista sa pri nehode nezranil. Policajti mu alkohol v dychu nezistili.

👮‍♂️ Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania. Pri riešení následkov nehody zasahoval aj náš posttraumatický tím.

🙏 Pri jazde sa vždy sústreďte na vedenie vozidla a nenechajte sa ničím rozptyľovať. Nezabúdajte, že na ceste môže aj jedna sekunda spôsobiť tragédiu.

Polícia SR – Trnavský kraj


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *