islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

ALKOHOL ICH ZVIEDOL Z CESTY 🍺

👉 Počas včerajšieho sviatočného dňa viacerí vodiči precenili svoje schopnosti a sadli za volant napriek tomu, že boli pod vplyvom alkoholu. V prípade dvoch vodičov sa jazda skončila až mimo vozovky.

1️⃣ Prvým vodičom bol 18-ročný Viliam S., ktorý na vozidle zn. BMW medzi Jablonovým a Pernekom po prejdení zákruty dostal šmyk, prešiel do protismeru a následne mimo cesty, kde sa s vozidlom prevrátil a narazil do kríkov. Po príchode policajnej hliadky bola u vodiča vykonaná dychová skúška s pozitívnym výsledkom 1,75 promile. Taktiež bolo zistené, že nie je držiteľom vodičského oprávnenia.

2️⃣ Seneckí policajti boli taktiež vyslaní k vozidlu, ktoré sa nachádzalo mimo cesty medzi obcami Nová Dedinka a Veľký Biel. Po príchode na miesto zistili, že sa jedná o vozidlo zn. Audi a jeho vodičom bol 38-ročný Peter P. Ten sa následne podrobil dychovej skúške, ktorá skončila s pozitívnym výsledkom 1,58 promile.

⚖️ Obaja vodiči čelia obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a čakajú na súdne pojednávanie, na ktorom si vypočujú rozsudok.

🚫🍷 Opäť Vám pripomíname, že jazda pod vplyvom alkoholu je veľmi nebezpečná a zbytočne ňou ohrozujete nielen seba, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky. Nepreceňujte svoje vodičské schopnosti a v žiadnom prípade nejazdite pod vplyvom alkoholu!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *