islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Polícia SR – Košický kraj’s post

POZOR NA JAZDU PO MOKRÝCH CESTÁCH 🙏

🚗 24-ročná vodička, ktorá včera (10.6.) krátko po 13.30 hodine viedla osobné motorové vozidlo zn. Škoda Octavia po úseku cesty v smere od obce Vajkovce na obec Rozhanovce, pravdepodobne z dôvodu zlej techniky jazdy na mokrej vozovke zišla s autom z cesty, kde ľavou bočnou stranou narazila do stromu, ktorý sa nachádzal vedľa cesty.

🚑 Vodičku si na mieste prevzala posádka RZP, ktorá ju transportovala do jednej z košických nemocníc. Pri dopravnej nehode utrpela ťažké zranenia, ktoré si podľa predbežného vyjadrenia lekárov vyžiadajú viac ako 42-dňovú dobu liečenia a práceneschopnosti.

📌 Vzhľadom na rozsah zranení vodička nebola schopná na mieste podrobiť sa dychovej skúške, na zistenie prítomnosti alkoholu, prípadne iných návykových látok, jej bol v nemocnici odobratý biologický materiál.

🧐 Čo viedlo k vzniku tejto dopravnej nehody a aké boli presné okolnosti jej vzniku je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

🙏 V súvislosti s náhlymi poveternostnými zmenami či nepriaznivým počasím apelujeme na vodičov, aby svoju jazdu prispôsobili aktuálnym poveternostným podmienkam, na mokrej vozovke je ľahké stratiť nad vozidlom kontrolu a jazda tak môže skončiť zbytočnou tragédiou.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *