islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Prešovský samosprávny kraj’s post

🆕NOVINKA V NAŠEJ ŠPORTOVEJ ŠKOLE – SAUNA👌

⚽️⛷🏊‍♂️Župná Stredná športová škola v Poprade, ktorá vychováva budúcich profesionálnych športovcov, trénerov a manažérov, neustále skvalitňuje svoju infraštruktúru. V októbri jej pribudol vonkajší ovál, najnovšou akvizíciou je sauna. Vznikla v nevyužitej miestnosti a budovala sa postupne od decembra 2023.
🧱🛠Stavebných prác sa chopila škola svojpomocne, odborné procesy boli v rukách profesionálov a fachmanov. Od septembra sa môžu žiaci, ktorí tu študujú, tešiť i na „suchú REGE“, pričom jej súčasťou bude i saunovanie👏.

🏔Športový komplex pod Tatrami sa hrdí titulom Stavba roka 2022. Zaujme svojou komplexnosťou, úrovňou stavebného spracovania i architektonickým riešením. Jeho súčasťou sú športové haly, šatne, telocvične, posilňovne, pohybové štúdio, učebne, triedy, kabinety a ďalšie zázemie. V komplexe sa vzdeláva viac ako 2️⃣0️⃣0️⃣ študentov, najviac je futbalistov, nasledujú hokejisti, basketbalisti, volejbalisti, ale má aj veľa lyžiarov a plavcov. Mnohí sú už dnes reprezentantmi Slovenska. Celkovo je tu zastúpených 24 druhov športov🆒.


Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *