islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from ŠK Slovan Bratislava’s post

Vedenie ŠK Slovan Bratislava sa dohodlo na predĺžení profesionálneho kontraktu s Ninom Marcellim. Jeden z talentov slovenského futbalu a odchovanec našej Akadémie bude svoj futbalový potenciál naďalej rozvíjať v belasom drese. 💙

„Som nesmierne rád, že sme sa s @ninomarcelli dohodli na predĺžení spolupráce na nadchádzajúce štyri roky. Vnímam ho ako jeden z najväčších talentov slovenského futbalu za uplynulé obdobie. Svoj nesporný potenciál potvrdil už pri svojom ligovom debute v Košiciach. Veríme, že sa bude aj do budúcna zlepšovať a svojou hrou bude robiť všetkým slovanistom radosť. Ak bude takto pokračovať, môže byť ďalším lákadlom pre našich fanúšikov, aby nás chodili podporovať ako na európske, tak aj na ligové zápasy. Tešíme sa, že Nino ako náš odchovanec bude ďalej rásť v belasom drese,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Nino Marcelli pôsobí v Slovane Bratislava od svojich deviatich rokov. Úspešne prešiel mládežníckymi kategóriami, v ktorých rozvíjal svoj talent. Na jar 2021 dostal ako 15-ročný šancu trénovať s naším A-tímom. Nebolo to preňho až také nezvyčajné, pretože vzhľadom na svoje kvality bežne hrával medzi staršími. Aj keď je ešte stále v dorasteneckom veku, tak už v prvom ligovom zápase v Košiciach upútal svojím herným prejavom i zdravou drzosťou, keď patril k najaktívnejším hráčom na ihrisku. Súčasťou nášho prvého tímu je od leta 2023. Je mládežníckym reprezentantom Slovenska, za ktoré hral aj na nedávnych majstrovstvách sveta do 20 rokov. Nino sa najlepšie cíti na ľavom či pravom krídle.

„Veľmi sa teším, v Slovane som vyrastal a som šťastný, že som dostal ponuku predĺžiť zmluvu a môžem byť súčasťou prvého mužstva. Chcem futbalovo rásť v belasom drese a zažiť na Tehelnom poli pekné momenty aj s našimi fanúšikmi. Budem na sebe ďalej pracovať a zlepšovať sa, aby som platnou súčasťou mužstva,“ uviedol Nino Marcelli.

Autor správy, foto a správu publikoval ŠK Slovan Bratislava on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *