online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Trnavský samosprávny kraj’s post

🏆 SPOZNALI SME NAJLEPŠÍCH ŠPORTOVCOV NAŠEJ STREDNEJ ŠKOLY

🏅 V priestoroch Divadlo Jána Palárika v Trnave sa konal v poradí 24. ročník ankety Športovec a Talent Športové gymnázium Jozefa Herdu.
✅ Ocenenie získali študenti, ktorí svojimi športovými výkonmi zviditeľnili nielen školu, ale aj Trnavskú župu a celú krajinu na medzinárodných súťažiach.
🥇 Víťazom 24. ročníka ankety o najlepšieho športovca sa stal krasokorčuliar Adam Hagara, ktorý obhájil minuloročné víťazstvo.
👉 V kategórií „Talent roka 2023“ zvíťazil Oliver Šlahora, ktorý na majstrovstvách Slovenska v džude získal striebornú medailu a športovo sa mu darilo aj na ďalších významných domácich a medzinárodných turnajoch.
👉 Najlepším kolektívom minulého roka sa stalo družstvo džudistov v zložení Roman Dekan, Juraj Odkladal, Radovan Horváth, Samuel Brisuda, Denys Pushkarov a Jozef Svátek.

👏 Všetkým úspešným športovcom gratulujeme a držíme palce v ich ďalšej kariére.