islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Trnavský samosprávny kraj’s post

👏 V KREATÍVNOM CENTRE TRNAVA SME PREDSTAVILI NOVÉ LABY. PRIESTOR, KDE MÔŽEŠ TVORIŤ!

🎉 Župné Kreatívne centrum Trnava vo svojich krásnych priestoroch otvorilo svoje LABY a verejnosti predstavilo využitie technológií v kreatívnom procese.
🎭 Vďaka otvoreniu FabLABU a MediaLABU sa nám podarilo vytvoriť komplexné zázemie pre podporu talentov, začínajúcich aj etablovaných podnikateľov v kultúrnom a kreatívnom priemysle.
🖥️ FabLAB je vybavený výkonnými pracovnými stanicami, grafickými tabletmi, veľkoformátovými a maloformátovými 3D tlačiarňami, 3D skenerom a vinylovou rezačkou.
📱 MediaLAB prepája kreatívne, grafické a vzdelávacie aktivity, pre ktoré ponúka vybavenie najnovšími technológiami a softvérom pre virtuálnu realitu, grafickú tvorbu a programovanie.
👌 Technické zázemie centra, ktoré pomocou najnovších technológií a softvéru umožní držať krok s trendami a povýši projekty na vyššiu úroveň, dotvára dielňa na manuálnu prácu s rôznymi materiálmi.
👍 Počas uplynulého víkendu sme nové priestory odprezentovali aj širokej verejnosti. Okrem prehliadky sme pripravili zaujímavé prednášky, workshopy aj virtuálnu realitu.
☂️ Všetky informácie o našom KCT-čku nájdete aj na https://kct.sk/

#spolutvorimekraj


Autor správy, foto a správu publikoval Trnavský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *