islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Po cennom triumfe na ľade lídra Tipos Extraliga stále žijeme. Ani 6 bodov z posledných dvoch zápasov nemusia stačiť na priamy po…

Po cennom triumfe na ľade lídra Tipos Extraliga stále žijeme. Ani 6 bodov z posledných dvoch zápasov nemusia stačiť na priamy postup do štvrťfinále playoff, dôležitejšia teraz je forma a atmosféra v mužstve. A tiež Vaša skvela podpora. Chlapci sa na ňu budú spoliehať aj v nedeľu v Nových Zámkoch a v piatok doma na jedinečnom retro zápase proti L. Mikulášu.


Slovanisti, koniec základnej časti sa blíži, naši chlapci ešte stále bojujú o priamy postup do play off. V nedeľu hráme v Nových Zámkoch, kde sme čo to po posledných zápasoch zažili a tak by bolo dobré, ba až žiadúce, vycestovať, hnať chalanov k víťazstvu a ukázať, že sme tí správni fanúšikovia. Vycestujeme tak, či onak, avšak tentokrát vám ponúkame aj možnosť ísť autobusom! Ideálny deň, nedeľa, v pondelok prázdniny, aj nejaké to voľno u niektorých, tak si poďme urobiť hokejový večer!!

Ak máte záujem, napíšte nám správu a v odpovedi sa dozviete všetko podstatné. Cena vrátane lístka je 26€ a je potrebné sa do autobusu nahlásiť do PIATKA!!! Prioritne budeme riešiť fanúšikov čo chcú ísť autobusom a následne individuálov. Je samozrejmé, že aby autobus išiel, je potrebný určitý počet. Iste, nedarí sa podľa predstáv, ale to nás predsa nemôže zastaviť!!! Ak sa autobus nenaplní, ideme autami. Preto opakujeme, je potrebné sa nahlásiť včas, do piatka.

Ak si ešte takto aj nebol a chceš ísť, nečakaj, zoznámiš sa a ver, že už nič iné chcieť nebudeš!!
Autor správy, foto a správu publikoval HC SLOVAN Bratislava on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *