islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

POĎAKUJME SA ZDRAVOTNÍČKAM A ZDRAVOTNÍKOM Zachraňujú nás, skúmajú, liečia, očkujú. Robia nadčasy, obetujú svoje zdravie, ale a…

POĎAKUJME SA ZDRAVOTNÍČKAM A ZDRAVOTNÍKOM

Zachraňujú nás, skúmajú, liečia, očkujú. Robia nadčasy, obetujú svoje zdravie, ale aj čas s rodinami. Okrem vďaky sa stretávajú i s nadávkami, vyhrážkami a násilím. Aj preto mnohí z nich za posledný rok zo svojho zamestnania odišli.

Bez lekárok a lekárov, zdravotníčok a zdravotníkov, vedkýň a vedcov, budeme prázdnou krajinou odkázanou na hoaxy, podvody a šarlatánstvo. Všetkým patrí naša vďaka, o ktorej by mali vedieť, pretože už druhý rok sú Vianoce pre nich jedným z najťažších období.

📌Ak osobne poznáte lekárku, lekára, zdravotníčku či záchranára, vedkyňu či vedca – napíšte im počas štvrtého adventného víkendu poďakovanie a prianie pekných Vianoc.

📌Vyjadrime im vďaku aj v online priestore a publikujme 20. decembra vlastné poďakovanie alebo využime vizuál #spoluprácapreslovensko.

📌Poďakujme sa im aj verejne. V pondelok 20.12. o 20:12 hod. im spoločne na dve minúty symbolicky zatlieskame z našich balkónov, okien alebo priamo na uliciach. 👏
Je dôležité, aby zdravotníci vedeli, že nám na ich práci záleží.

Ďakujeme.


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Banská Bystrica on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *