islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

POHOTOVÝ ZÁSAH PMJ 👮 NEBEZPEČNÝ MUŽ S MAČETOU BOL V KRÁTKOM ČASE ZADRŽANÝ🔪 👉Včera vo večerných hodinách h sme prijali na linke …

POHOTOVÝ ZÁSAH PMJ 👮
NEBEZPEČNÝ MUŽ S MAČETOU BOL V KRÁTKOM ČASE ZADRŽANÝ🔪

👉Včera vo večerných hodinách h sme prijali na linke 158 oznámenie o incidente, ku ktorému došlo na Bezručovej ulici. Bez dôvodu mal jeden muž napadnúť druhého najprv slovne a následne aj fyzicky. Útočník mal v ruke držať mačetu. Po útoku mal z miesta utiecť v smere do centra mesta. Hliadky policajného zboru okamžite po prijatí oznámenia začali prehľadávať centrum Bratislavy.
👉Krátko pred 19.15h sme prijali ďalšie oznámenie, v zmysle ktorého sa mal v blízkosti zastávky MHD na Šafárikovom námestí pohybovať muž s mačetou v ruke, ktorý mal pôsobiť nepríčetne. Hliadky PMJ muža do pár minút od prijatia oznámenia zadržali a obmedzili na osobnej slobode. K zraneniu iných osôb nedošlo, muž bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie.
👉Poverený príslušník PZ vzniesol v tejto súvislosti obvinenie z trestného činu výtržníctva 31-ročnému Lukášovi z Bratislavy. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému v zmysle zákona trest odňatia slobody až na tri roky.

📸:ilustračné (PIXABAY)

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *