islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

POMÁHAME PRI VYMÁHANÍ PROTIPANDEMICKÝCH OPATRENÍ 🤝 Tretia vlna nabrala obrovskú silu a jedinou cestou, ktorou vieme predísť zby…

POMÁHAME PRI VYMÁHANÍ PROTIPANDEMICKÝCH OPATRENÍ 🤝

Tretia vlna nabrala obrovskú silu a jedinou cestou, ktorou vieme predísť zbytočnému umieraniu, je dodržiavanie protipandemických opatrení.

Áno, nikto nezastiera fakt, že neustále obmedzovanie a opatrenia sú pre nás často náročné a stavajú nás do neľahkých situácií. Sú však jedinou cestou von z tejto krízy. Osobitne dnes je preto spolupráca a súčinnosť orgánov štátnej správy nevyhnutná.

Ministerka Mária Kolíková dnes podpísala memorandum o spolupráci Ministerstva spravodlivosti ⚖️ s Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky 🩺 a Úrad verejného zdravotníctva SR 🩺 a v nadväznosti naň predložila zmenu pravidiel, ktorá umožní lepšiu spoluprácu advokátov a hygienikov pri vymáhaní protipandemických opatrení.

Úrady verejného zdravotníctva sú dlhodobo extrémne zaťažené a potrebujú pomoc pri tejto dôležitej agende. Veríme, že aj táto zmena prispeje k skoršiemu zlepšeniu situácie. 🙏


Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo spravodlivosti SR on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *