islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

POSLANEC FICO, STE ABSOLÚTNE STELESNENIE ZLA A LŽÍ 🤮 Nahrávky z loveckej chaty, ktorých sme v posledných dňoch svedkami nie sú…

POSLANEC FICO, STE ABSOLÚTNE STELESNENIE ZLA A LŽÍ 🤮

Nahrávky z loveckej chaty, ktorých sme v posledných dňoch svedkami nie sú prekvapujúce. Presne toto je ten SMER na čele s Ficom, o ktorom spolu s Igorom Matovičom dlhodobo hovoríme 👊🏻

Naleštené egá bez chrbtovej kosti, ktorých momentálnym jediným cieľom je neskončiť vo väzení. A ako máme možnosť vidieť a počuť, snažia sa, poriadne.

Už dávno vieme, že to, čo vy smeráci predvádzate, nie je boj o krajinu a demokraciu, ale o seba a svojich ľudí. Zúfalo sa snažíte vyhnúť spravodlivosti a rovnako tak vás ženie silná túžba po moci a odplate.

💬 „Chlapci, ja som na všetko pripravený a chcem vám povedať, že ja si napriek tomu, že som strašne uťahaný, je toho veľa, lebo ťahám veci od rána do večera aj za všetkých, ja si nechávam desať percent na pomstu. Lebo mne tiež teda ubližujú strašným spôsobom, mojej rodine,“ povedal Fico.

Váš kamoš Kaliňák v tom má ešte jasnejšie:
💬 „To všetko, čo sa tu dnes deje, má životnosť tri roky. Potom normálne príde akože rehabilitačný proces, kde sa normálne prijme špeciálny zákon o porušovaní ľudských práv v časoch Igora Matoviča, všetky pokuty sa zrušia, čo ľudia dostali za rúška, a všetky veci pôjdu do p..e (…) špecializovaný (myslel tým súd) zruší sa a všetko pôjde do p..e.“.

Na chate školíte Kaliňáka, ako má vypovedať na výsluchu a keď žiadna z verzií nevyzerá ako absolútne nepriestrelná, ľudia s ktorými sa tam stretávate, sa neštítia hodiť to na bývalého policajného prezidenta. „Dneska je najlepšie povedať, že s tou nomináciou prišiel Lučanský, ktorý to už nevyvráti ani nepotvrdí.“ Nechutné.

💶💶💶Pán poslanec Fico, a kedy sa dozvieme pravdu o vašich „drobných“ v kancelárii? Prečo vy, ani vaša centrála neodpovedáte na otázky týkajúce sa „banálnej krádeže“ 5️⃣0️⃣ tisíc eur a pár zlatých mincí, ktoré sa vo vašom daňovom priznaní za minulý rok neobjavili ani omylom?

❓Prečo v priznaniach chýba hnuteľný majetok, ktorý ste údajne predali po tom, ako ste sa museli vysťahovať od kamaráta Bašternáka? Nie je vám trápne argumentovať, že len blázon by si do kancelárie pustil Mikulcových ľudí, ktorí by nič nenašli a zostali by po nich len mikrofóny? Ako bolo z nahrávok zrejmé, s kontrolou svojich priestorov máte bohaté a pravidelné skúsenosti. A nepochybujem, že by to bola prvá vec, ktorú by ste urobili. Tak sa nevyhovárajte na nás. Je jasné, že pre vás je 50 tisíc eur len kvapkou v mori.

🦠A čo vy a Váš covid? Viete o tom, že v Rimavskej Sobote, kde ste v polovici októbra organizovali protest v amfiteátri a nechali tam 4000 ľudí bez rúšok, stúpol o týždeň počet infikovaných na dvojnásobok? Beriete si na zodpovednosť tých, ktorých ste tam ako organizátori podujatia nechali bez rúšok a možno skončia v nemocnici na umelej pľúcnej ventilácii? Nie je Vám zo seba zle? Celé Slovensko už vie, ako Vás táto „chrípôčka“ vytrápila a vy máte tú drzosť vedome a cielene ohrozovať ľudí? Keď celé Slovensko vie, že ste odpadli na hotelových raňajkách a začali vás oživovať?

Nie, pán Fico, obyčajní ľudia nemajú v kancelárii len tak nazvyš 50-tisíc eur, ktoré by ich zachránili, keď na mesiace, či týždne prídu o príjem. Alebo si zaplatili hospitalizáciu v nejakej prímorskej destinácii, ako vy. Z ktorej ste sa navyše načierno vrátili na Slovensko…

⛔️ Nielenže ste sfalšovali PCR test, ale nedodržali ste ani povinnú karanténu, keď ste prišli na súd podporiť vášho kamaráta Dušana Kováčika. Je mi jasné, že mu vďačíte za veľa, za všetky kauzy smerákov, ktoré stopol, vrátane tej, kde hovoríte o tom, ako ste vlastnou hlavou zarobili milióny pre stranu.

❗️A ešte niečo. Keď tu boli pred pár týždňami členovia monitorovacej skupiny Európskeho parlamentu pre demokraciu, právny štát a základné práva, Fico vedúcej tejto skupiny ako absolútny sedliak odkázal: „Odporúčam holandskej europoslankyni in’t Veldovej, aby si dala doma jointa a neotravovala vzduch na Slovensku, lebo ho prišla len otravovať“.

Zdá sa však, že keď sa to poslancovi Ficovi hodí, aj taký Brusel je mu dobrý. A hneď na svoju obranu pri tých odporných zverstvách, ktoré vyšli na povrch, argumentujete tým, že sa obráti na Európsku komisiu. Zrazu…

Pán Fico, už dávno bol čas odísť.

FotoAktuality.sksk


Autor správy, foto a správu publikoval Roman Mikulec – minister vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *