islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

PREDSTANIČNÝ PRIESTOR PREJDE REKONŠTRUKCIOU 🏗️ V Prešove v pondelok 26. februára 2024 štartujeme očakávanú rekonštrukciu predst…

PREDSTANIČNÝ PRIESTOR PREJDE REKONŠTRUKCIOU 🏗️

V Prešove v pondelok 26. februára 2024 štartujeme očakávanú rekonštrukciu predstaničných priestorov. Tá vyrieši problémy s presakovaním vody do podchodu medzi železničnou a autobusovou stanicou. Riešenie pozostáva z komplexnej hydroizolácie podchodu z vonkajšej strany ako aj nový sadrokartónový podhľad a maľba stropu v celom podchode. Opravy budú sprevádzať aj obmedzenia v doprave.

⛔️Snažili sme sa nájsť riešenie, ktoré by prinieslo iba čiastočné dopravné obmedzenia. Preto bude celý projekt rozdelený na dve etapy, pričom v jednotlivých etapách bude z pôvodných dvoch pruhov v každom smere, prejazdný iba jeden.

Stavebné práce v prvej etape budú realizované v uzatvorených ľavých jazdných pruhoch v oboch smeroch jazdy (vnútorné jazdné pruhy) a cestná premávka bude v oboch smeroch presmerovaná do voľného pravého jazdného pruhu (vonkajšie jazdné pruhy). Všetky opravy by mali byť zrealizované do konca augusta roku 2024.

V tejto lokalite vás preto prosíme o trpezlivosť, zvýšenú opatrnosť a o rešpektovanie dočasného dopravného značenia.

Celkové náklady na rekonštrukciu sú 724 787,95 EUR.


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Prešov – Oficiálna stránka on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *