islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Regióny potrebujú našu podporu. Nemôžeme im rušiť nemocnice, hovorí Kollár

Hnutie Sme rodina bude vždy stáť na strane ľudí. Podpora regiónov, dostupná zdravotná starostlivosť pre každého, udržanie pracovných miest to sú veci, ktoré sú našou prioritou a k čomu sme sa zaviazali aj v PVV.

Boris Kollar: „Navštívil som nemocnice vo Zvolene, Svidníku, v Snine, Rožňave, Rimavskej Sobote, vo Vranove nad Topľou. Všade som hovoril s primátormi, starostami a s riaditeľmi nemocníc. Nemocnice v týchto mestách predstavujú spádovú oblasť pre celé okolie a patria k najväčším zamestnávateľom v regióne. “ Je neakceptovateľné, aby sa ľudia báli, že prídu o prácu, alebo sa nedostanú včas do nemocnice. Takúto reformu hnutie Sme rodina určite nepodporí.


Hnutie Sme rodina nepodporí reformu, ktorá so sebou prinesie rušenie nemocníc alebo znižovanie počtu nemocničných lôžok. V regiónoch by to mohlo znamenať nielen obmedzenie dostupnosti zdravotnej starostlivosti pre pacientov, ale malo by to aj negatívny vplyv na zamestnanosť. Podľa Kol… Autor správy, foto a správu publikoval Sme rodina on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *