islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Registrácia na konferenciu – COINTT

SME AKTÍVNI A VYMIEŇAME SI SKÚSENOSTI. TENTOKRÁT NA PODUJATÍ COINTT 💡ℹ

Akademické prostredie, veda a výskum, no i podnikanie fungujú na základe vlastných princípov. Aby mohli fungovať spoločne musia sa predovšetkým správne pochopiť. Potom sú to už významní partneri 🤝

Práve o transfere technológií a inováciách v podnikaní či význame duševného vlastníctva bude tohtoročné podujatie COOPERATION INNOVATION TECHNOLOGY TRANSFER (COINTT) 2021, ktoré sa uskutoční v termíne od 19.10.– 21.10.

✅ Súčasťou podujatia budú aj zástupcovia z nášho oddelenia Catching Up Regions, ktorí budú diskutovať na tému Regionálnych inovačných centier na Slovensku.

Ak vás téma konferencie zaujala, bezplatná registrácia je možná tu ⬇ https://cointt.sk/registracia/

Podujatie ocenia predovšetkým vývojári inovácií, najmä z akademickej a vedeckovýskumnej sféry, predstavitelia biznisu so záujmom investovať do ich uplatnenia na trhu, ale i fanúšikovia inovácií zo širokej verejnosti.

CVTI SR

#BBSK #Inovacie


Účelom, na ktorý CVTI SR získava údaje uvedené vo formulári, je registrácia na podujatie COOPERATION INNOVATION TECHNOLOGY TRANSFER 2021 prostredníctvom Autor správy, foto a správu publikoval Banskobystrický samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *