islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

„ REKORDÉR“ S NEDOPITOU ĎALŠOU FĽAŠOU VODKY A SKORO SO 4 PROMILE SEDEL ZA VOLANTOM 😡

„ REKORDÉR“ S NEDOPITOU ĎALŠOU FĽAŠOU VODKY A SKORO SO 4 PROMILE SEDEL ZA VOLANTOM 😡

👮Povereným príslušníkom železničnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave bolo dňa 08.06.2024 vznesené obvinenie za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 45 – ročnému Matejovi M.
👉Hliadka železničnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave v piatok v čase o 17:40 h spozorovala vodiča motorového vozidla zn. Toyota, ktorý jazdil po Vrakunskej ulici od Podunajských Biskupíc a nebol pripútaný bezpečnostným pásom. Hliadka sa vodiča rozhodla zastaviť a skontrolovať. Vodič bol v rámci kontroly vyzvaný, aby sa podrobil vykonaniu dychovej skúšky, ktorej vyhovel. Vykonanou dychovou skúškou mu bola nameraná hodnota 3,75 promile.
☝45 – ročný Matej M. bol zadržaný a umiestnený do cely policajného zaistenia, kde si po vykonaní potrebných úkonov vypočul svoje obvinenie realizované v super rýchlom konaní.

‼Opäť Vám pripomíname, že jazdou pod vplyvom alkoholu zbytočne riskujete a ohrozujete nielen seba, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky. Nebezpečnou jazdou môžete spôsobiť aj majetkové škody, ku ktorým by nemuselo vôbec dôjsť. Preto ešte raz – v žiadnom prípade nejazdite pod vplyvom alkoholu.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *