islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

REZERVUJTE SI MIESTO NA GALAKONCERT! ­čÄ╝ Po ├║spe┼ínom koncerte, ktor├Ż sa konal 14. okt├│bra, organizujeme v spolupr├íci s na┼íim Stred…

REZERVUJTE SI MIESTO NA GALAKONCERT! ­čÄ╝
Po ├║spe┼ínom koncerte, ktor├Ż sa konal 14. okt├│bra, organizujeme v spolupr├íci s na┼íim Stredisko kult├║ry BA Nov├ę Mesto druh├ę gala predstavenie pri pr├şle┼żitosti okt├│bra, mesiaca ├║cty k star┼í├şm. ­čîŞ
­čĹë V utorok 26. okt├│bra o 15.30 hod. sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na Marcelu Laiferov├║ a Ludo Kuruc Band, ktor├ş zahraj├║ najzn├ímej┼íie hity legend├írneho Karola Ducho┼ła. Ve─Źerom v├ís bude sprev├ídza┼ą ob─ż├║ben├Ż herec a moder├ítor Roman Pomajbo.
Ôä╣ Vstup na podujatie je op├Ą┼ą ZDARMA a tentokr├ít v re┼żime OTP ÔÇô pre o─Źkovan├Żch (s testom), testovan├Żch (s platn├Żm testom) a s prekonan├Żm covidom (bez testu). Rezervova┼ą svoje miesto si m├┤┼żete telefonicky na ─Ź├şsle : 02/44 37 25 67 alebo na e-mailovej adrese rezervacie@skvajnorska.sk.
­čĹë Ak potrebujete na podujat├ş sprievod dc├ęry, syna, vn├║─Źat ─Źi zn├ímeho, samozrejme, maj├║ vstup v re┼żime OTP vo─żn├Ż aj oni.
Te┼í├şme sa na v├ís! ­čśë

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – Nov├ę Mesto on Facebook Zdroj Read More
Nap├ş┼íte n├ím v pr├şpade preklepu alebo chyby v ─Źl├ínku. ─Äakujeme

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *