islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Rozprávky Roberta Fica Peter Kažimír sa ku svojej funkcii dostal tak trochu úskokom tesne pred voľbami, ktoré Smer prehral. Zab…

Rozprávky Roberta Fica

Peter Kažimír sa ku svojej funkcii dostal tak trochu úskokom tesne pred voľbami, ktoré Smer prehral. Zabezpečil si tak teplé a dobre platené miesto a dnes aj vidíme, prečo. Dlhoročný minister Smeru je prakticky neodvolateľný, aj keď je obvinený z korupcie. Nebol by to Robert Fico, ktorý by nevystúpil na obranu ďalšieho svojho vysokopostaveného nominanta, ktorý by vedel o všeličom rozprávať. Predseda Smeru spochybňuje obvinenie z korupcie rečami o rozprávkach a vymyslených stíhaniach.

Akurát týchto „rozprávok“ začína byť pri kamarátoch a nominantoch Smeru už nejako priveľa a málokto verí tomu, že nominantov Smeru tu stíhajú za vymyslené kauzy. Obvinený je aj bývalý generálny prokurátor, odsúdený je bývalý špeciálny prokurátor, obvinení sú bývalý minister Žiga, bývalí policajní funkcionári a mnohí ďalší. Všetko nominanti Smeru. Preto je už najvyšší čas, aby sme rozprávkam Roberta Fica a systému rozvetvenej korupcie urobili definitívny koniec.

Autor správy, foto a správu publikoval Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *