islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum je nielen dubajský premiér, ale aj vizionár, ktorý mal jasnú predstavu o tom, čo chce urobiť…

Šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum je nielen dubajský premiér, ale aj vizionár, ktorý mal jasnú predstavu o tom, čo chce urobiť so svojou krajinou. Výsledkom je, že kus púšte zmenil na hypermoderný emirát Dubaj.
Na svojej návšteve EXPA si vybral práve náš, slovenský pavilón ako jeden z mála, ktoré chcel vidieť. Nie kvôli haluškám, ale kvôli inovačnému potenciálu Slovenska. Najviac ho zaujalo vodíkové auto, ale keďže je Dubaj veľmi aktívny vo vesmírnej problematike, zastavil sa aj pri našom vesmírnom robotovi.
Cítil som z neho úprimný záujem a pozitívne prekvapenie z toho, ako Slovensko na EXPO prezentujeme a kam s ním chceme smerovať.
Po prvom mesiaci fungovania slovenského pavilónu na EXPO Dubaj a porovnaní s ostatnými krajinami konštatujem, že patrí k najlepším, čo EXPO ponúka. Máme silnú pozitívnu spätnú väzbu nielen od návštevníkov, ale aj od samotného vedenia EXPO.


Autor správy, foto a správu publikoval Richard Sulik on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *