islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Slovan sa pri snahe o kontumáciu neštíti klamať!

📢 Sme pobúrení tým, ako sa snaží futbalový klub Slovan Bratislava zneužiť udalosti, ktoré sa stali počas nášho vzájomného zápasu v nedeľu.

Od tohto okamihu nastalo zo strany Slovana mediálne ovplyvňovanie verejnej mienky v snahe vynútiť si kontumáciu. My sme si priznali isté pochybenie pri organizácii zápasu, ale je pre nás absolútne nepochopiteľné, že Slovan ani len nedokázal odsúdiť nepríčetné správanie svojich fanúšikov. Namiesto toho vyslal signál, že s ním súhlasí a dal im najavo, že sa to môže v budúcnosti zopakovať.

Podľa tvrdení ich zástupcov sa dostali fanúšikovia Spartaka do sektora hostí nad slovanistov a dokonca sa to snažia dokázať fotografiou, z ktorej je zrejmé, že sú to fanúšikovia Slovana. Na tieto miesta sa totiž dá dostať iba zo sektora hostí. Práve oni vylámali mreže, ktoré obe poschodia oddeľujú, čo vieme jednoducho dokázať aj kamerovým záznamom.

Úplným dnom však bola včerajšia beseda v televízii TA3. Spôsobom, akým bola vedená moderátorom Petrom Bielikom, je minimálne neetický. Vrcholom bolo pošpinenie mena nášho hráča Martina Škrtela a snaha spojiť ho priamo s vyčíňaním fanúšikov na ihrisku.

Nie je tajomstvom, že televízia a Slovan majú rovnakého vlastníka a v tomto kontexte preto neprekvapí, že sa neponáhľala pranierovať a kontumovať zápas Slovan – Trnava spred 2 rokov, v ktorom bol priamo na ploche inzultovaný vtedajší kapitán Spartaka Trnava Bogdan Mitrea. Len pripomíname, že zápas sa nielen dohral, ale nemal žiadne športové dôsledky pre usporiadateľa.

Ďakujeme.


Sme pobúrení tým, ako sa snaží futbalový klub Slovan Bratislava zneužiť udalosti, ktoré sa stali počas nášho vzájomného zápasu v nedeľu. Od začiatku to boli práve predstavitelia Slovana, ktorí s neprimeraným dôrazom naliehali na hlavného rozhodcu, aby zápas predčasne ukončil… Autor správy, foto a správu publikoval FC Spartak Trnava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *