islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov 🇸🇰 vstúpila do turnaja UEFA Development v Čiernej Hore 🇲🇪 duelom s Izraelom,…

Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov 🇸🇰 vstúpila do turnaja UEFA Development v Čiernej Hore 🇲🇪 duelom s Izraelom, 🇮🇱 ktorý sa skončil po riadnej hracej dobe remízou 0:0 a na následné pokutové kopy tím SR “16“ prehral 2:4. Celé stretnutie odchytal Tomáš Gubka. Tadeáš Husár odohral druhý polčas a Dominik Petrovčin prišiel do hry v 85. minúte. #HRAJZARUZU 🧡🌹

#U16 ⚽️ naša reprezentácia do 16 rokov vstúpila do UEFA Development turnaja bezgólovou remízou s Izraelom, na pokutové kopy napokon 4:2 pre Izrael.

Najbližším súperom tímu trénera Martina Žambu bude domáca Čierna Hora.

#slovenskisokolici #uefadevelopment Autor správy, foto a správu publikoval MFK Ružomberok on Facebook Zdroj Read More