islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

So psom pátral po nezvestných ľuďoch. Bez štvornohých priateľov si život už nedokáže predstaviť. – Mestská polícia Bratislava

Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepším priateľom človeka. Svoje o tom nepochybne vedia aj psovodi a psovodka, pôsobiaci v Mestská polícia Bratislava. Práca s týmito krásnymi a oddanými zvieratami sa totiž stala neoddeliteľnou súčasťou ich životov👮🐕. ⬇⬇⬇

🔵 V najbližších týždňoch vám predstavíme sériu rozhovorov s našimi kolegami a kolegyňou, ktorí sa podelia o svoje životné príbehy, o to ako sa ku kynológii ako takej dostali, čo ich priviedlo práve do radov bratislavskej mestskej polície, ale aj to, čo ich na práci so svojimi štvornohými parťákmi najviac baví.
🔵 Hoci ani jeden z nich nie je rovnaký, tak všetci odovzdávajú svojej práci maximum a chcú pomáhať obyvateľkám a obyvateľom Bratislavy.
🟢 V prvom rozhovore spoznáte kynológa Ladislava, ktorý v uliciach hlavného mesta pôsobí šiesty rok. Jeho skúsenosti s policajnou prácou a výcvikom psov sú však omnoho dlhšie. Aj vďaka tomu sa stal jednou z našich výrazných posíl. Pôsobil vo viacerých kynologických kluboch, ale napríklad aj v záchranárskej brigáde, kde so psom záchranárom pátral po nezvestných ľuďoch.


V Mestskej polícii Bratislava pôsobí Ladislav šesť rokov. Avšak jeho skúsenosti s policajnou prácou a výcvikom psov sú omnoho dlhšie. Vďaka tomu sa stal jednou z výrazných posíl u našich kynológov.
Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *