islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

#SpoluprácaPreSlovensko – Leták na stiahnutie

#spolupracapreslovensko je občianska iniciatíva, ktorá vás na sociálnych médiách rozhovorila a vďaka ktorej vznikli mnohé výpovede ľudí, ktorí sa rozhodli využiť svoj dosah na pomoc našej krajine sužovanej pandémiou.

Vďaka webu https://www.spolupracapreslovensko.sk/, môžete od dnes dostať tieto príbehy zo sociálnych sietí aj do offline sveta pomocou letákov. Tie si môžete vytlačiť a rozdať do schránok ľuďom, ktorým by podľa vás mohli pomôcť. Každá pomoc je v tejto dobe dobrá.

„Dejiny sú dôkazom toho, že veľkým víťazstvám predchádza spojenie síl. Byť ticho, znamená neurobiť nič preto, aby sme ako spoločnosť pandémiu Covid-19 porazili.“ Milan Kulkovsky blog, primár interného oddelenia NsP Považská Bystrica vo výzve hercom aj verejnosti.

Preto prosíme, zapojte sa a zdieľajte s okolím svoje príbehy s touto nakazou a dôvody, pre ktoré ste sa rozhodli zaočkovať. Hlavne s rešpektom. Sme v tom spolu.

Tvorcom a inicátorom tohto nápadu veľmi pekne ďakujeme za ich odvahu vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a za ich drahocenný čas.


„Dejiny sú dôkazom toho, že veľkým víťazstvám predchádza spojenie síl. Je nás veľa, no doteraz nás nebolo počuť. Priestor obsadila nenávisť a hoaxy.“ – Milan Kulkovský Primár Interného oddelenia NsP Považská Bystrica vo výzve influencerom Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *