islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ📅 👮Policajti zastavili jedno a to isté vozidlo v priebehu rôznych časov v jeden deň, vždy bol za volantom …

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ📅

👮Policajti zastavili jedno a to isté vozidlo v priebehu rôznych časov v jeden deň, vždy bol za volantom iný vodič – štátni občania Ukrajiny, a vždy pod vplyvom alkoholu. Poslednému, ktorého zastavili bola nameraná hodnota 3,37 promile!
👮Začiatkom týždňa došlo na diaľnici D2 k zrážke dvoch kamiónov, pričom zranenia utrpela jedna osoba. Presné príčiny tejto nehody vyšetrujú dopravní policajti
👮Z priestorov psychiatrickej liečebne v Pezinku utiekol 49-ročný muž. Polícia po ňom naďalej pátra.
👮Na území Bratislavy sme opäť zaznamenali prípady krádeží vlámaním do bytov bez zjavného poškodenia. Polícia varuje občanov a vyzýva po ostražitosti!
👮V stredu v skorých ranných hodinách skomplikovala dopravu na diaľnici D1 do Bratislavy dopravná nehoda kamióna, ktorý poškodil zvodidlá a prevrátil sa. Dychová skúška u vodiča skončila s pozitívnym výsledkom
👮Policajti na území bratislavského kraja vykonajú v súvislosti so sviatkom všetkých svätých zvýšený dohľad v cestnej premávke, najmä v okolí cintorínov.
👮Policajti druhého bratislavského okresu zadržali muža, ktorý hliadka dobrovoľne vydal hliadka väčšie množstvo metamfetamínu. Muž už čelí obvineniu z drogovej trestnej činnosti.
👮Policajti Seneckého okresu pomohli vodičke, ktorá v dôsledku chyby v navigácii zablúdila na poľnej ceste v smere do Bratislavy. Žene pomohli dostať sa späť na vozovku a nasmerovali ju do Bratislavy.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *