islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

STALO SA UPLYNULÝ TÝŽDEŇ 📅 👮Policajti v Malackách vyšetrujú okolnosti zvráteného skutku. Neznámy páchateľ v Záhorskej Vsi odre…

STALO SA UPLYNULÝ TÝŽDEŇ 📅

👮Policajti v Malackách vyšetrujú okolnosti zvráteného skutku. Neznámy páchateľ v Záhorskej Vsi odrezal mačke hlavu a napichol ju na drevenú palicu. Tú následne nechal položenú na múre blízko kultúrneho domu.
👮Ďalší díler drog skončil po úspešnej akcii kriminálky z druhého okresu v putách. V rámci akcie s názvom VAŠO skončil s obvinením z drogovej trestnej činnosti 22-ročný Bratislavčan.
👮Bratislavskí policajti začali s kontrolou aktuálnych epiemiologických opatrení.
👮V priestoroch AS Nivy bola za účasti zástupcov NIVY CENTRA a funkcionárov KRPZ v Bratislave otvorené priestory novej policajnej stanice.
👮V utorok 23.11.2021 došlo na diaľnici D2 k vážnej dopravnej nehode s účasťou dvoch nákladných motorových vozidiel. V dôsledku nehody došlo k vysypaniu prevážaného nákladu a neprejazdnosti diaľnice.
👮Podvodníci opäť úradovali – seniorka z druhého bratislavského okresu prišla o svoje úspory, keď naletela na telefonický podvod s využitím legendy „LEKÁR“.
👮Do 48 hodín po zverejnení pátračky sa prihlásil muž, ktorý poškodil zaparkované vozidlo svojim bicyklom na parkovisku na Drieňovej ulici.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *