islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

STREET FOODOV├Ł FESTIVAL ­čŹö ­čŹť POZNA─îIL NEPR├ŹJEMN├Ł INCIDENT ­čĹŐ ­čĹëObmedzen├şm na osobnej slobode a pobytom v cele policajn├ęho zaiste…

STREET FOODOV├Ł FESTIVAL ­čŹö ­čŹť
POZNA─îIL NEPR├ŹJEMN├Ł INCIDENT ­čĹŐ

­čĹëObmedzen├şm na osobnej slobode a pobytom v cele policajn├ęho zaistenia skon─Źil pre 45-ro─Źn├ęho bratislav─Źana v─Źeraj┼í├ş street foodov├Ż festival vo Vrakuni. Kr├ítko po 22.00 h bola hliadka PZ vyslan├í k prevereniu ozn├ímenia o napadnut├ş verejn├ęho ─Źinite─ża na podunajskej ulici.
­čĹëPod─ża doteraj┼í├şch inform├íci├ş mal mu┼ż fyzicky napadn├║┼ą jedn├ęho z pracovn├şkov coln├ęho ├║radu Bratislava, po tom ako sa tento pracovn├şk preuk├ízal ┼że sa jedn├í o pracovn├şka coln├ęho ├║radu pri v├Żkone kontroly, po─Źas uveden├ęho podujatia. Po┼íkoden├ęmu mu┼żovi sp├┤sobil ├║dermi p├Ąs┼ąou zranenia v oblasti tv├íre, ktor├ę si vy┼żiadali o┼íetrenie.
­čĹëVy┼íetrovate─ż Okresn├ęho riadite─żstva Policajn├ęho zboru v Bratislave II vzniesol v tejto s├║vislosti obvinenie 45-ro─Źn├ęmu Petrovi J. z Bratislavy obvinenie z trestn├ęho ─Źinu ├║toku na verejn├ęho ─Źinite─ża. Za toto konanie hroz├ş obvinen├ęmu mu┼żovi v zmysle z├íkona v pr├şpade preuk├ízania viny pred s├║dom trest od┼łatia slobody na jeden a┼ż p├Ą┼ą rokov.

­čôŞ:PIXABAY

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Pol├şcia SR – Bratislavsk├Ż kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *