islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

STREET FOODOVÝ FESTIVAL 🍔 🍜 POZNAČIL NEPRÍJEMNÝ INCIDENT 👊 👉Obmedzením na osobnej slobode a pobytom v cele policajného zaiste…

STREET FOODOVÝ FESTIVAL 🍔 🍜
POZNAČIL NEPRÍJEMNÝ INCIDENT 👊

👉Obmedzením na osobnej slobode a pobytom v cele policajného zaistenia skončil pre 45-ročného bratislavčana včerajší street foodový festival vo Vrakuni. Krátko po 22.00 h bola hliadka PZ vyslaná k prevereniu oznámenia o napadnutí verejného činiteľa na podunajskej ulici.
👉Podľa doterajších informácií mal muž fyzicky napadnúť jedného z pracovníkov colného úradu Bratislava, po tom ako sa tento pracovník preukázal že sa jedná o pracovníka colného úradu pri výkone kontroly, počas uvedeného podujatia. Poškodenému mužovi spôsobil údermi päsťou zranenia v oblasti tváre, ktoré si vyžiadali ošetrenie.
👉Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II vzniesol v tejto súvislosti obvinenie 45-ročnému Petrovi J. z Bratislavy obvinenie z trestného činu útoku na verejného činiteľa. Za toto konanie hrozí obvinenému mužovi v zmysle zákona v prípade preukázania viny pred súdom trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

📸:PIXABAY

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *