islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Summer Hero camp 2024 | Petržalka športuje

VIEME, ČO BUDÚ VAŠE DETI ROBIŤ TOTO LETO 😎

Poriadne si užijú pilotný ročník multišportového zážitkového denného letného tábora SUMMER HERO CAMP, určeného pre všetky deti vo veku od 6 do 13 rokov, na ktorom sa vybláznia🤸‍♂️, čo to sa naučia a hlavne si zašportujú pod dohľadom skúsených a kvalifikovaných trénerov a animátorov.

Počas celého pracovného dňa v trvaní od 🕦 7:30 – 17:00 sú pre všetkých malých hrdinov totiž pripravené nielen doobedné športové tréningy podľa vlastného výberu, ale i rôzne kreatívno-zábavné súťaže či workshopy.

Dejiskom všetkých aktivít bude areál petržalskej Základnej školy Pankúchova, kde okrem krásneho outdoorového prostredia a ihrísk čaká na deti aj čerstvo zrekonštruovaný vnútorný bazén. Na svoje si preto prídu malkáči obľubujúci ⚽futbal, 🩰tanec, 🏀basketbal, 🏊‍♂️plávanie či inline 🛼korčuľovanie.

Ak teda máte doma deti, ktorým chcete v lete zabezpečiť program počas celého týždňa letných prázdnin, SUMMER HERO CAMP 🌞 je to najlepšie, čo pre ne, a možno i pre seba, môžete urobiť.

Denné tábory pre malých hrdinov budú prebiehať v týždňových turnusoch – od pondelka do piatka -, pričom prvý odštartuje už 📅 1. júla s ukončením 5. júla. Celkovo pôjde o osem turnusov počas júla a augusta, ten posledný sa odohrá od 19. do 23. augusta. Cena päťdňového turnusu za jedno dieťa je 161 eur💸.

Prihlásiť na jednu alebo aj viac športových disciplín je možné online na webe 👉 PETRZALKASPORTUJE.sk, kde si záujemca vyberie konkrétny turnus a hlavnú športovú disciplínu a vyplní krátky formulár s údajmi seba aj svojho dieťaťa.

Nie ste si istý, či je denný tábor to pravé? Ako to vyzeralo na jarnej edícii táborov z dielne našej samosprávy si môžete pripomenúť prostredníctvom fotografií dostupných tu 👉 petrzalka.sk/fotogaleria/aqua-hero-camp-2024/ . A teraz to vynásobte miliónom. 😊 VIAC INFO o prvom letnom tábore, vrátane postupu prihlásenia či storno podmienkach nájdete TU 👉 https://bit.ly/summerherocamp24 .

Doprajte sebe i deťom bezstarostný letný týždeň rozvíjajúci ich telo i ducha a šetriaci vaše nervy pri vymýšľaní aktívneho programu či dočasnej náhradnej opatery🤗. #petrzalkasportuje #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *