islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Sviečky za obete tentoraz pred Úradom vlády nehoreli… Keď pred poslednými voľbami sa jedno hnutie potrebovalo zviditeľniť v m…

Sviečky za obete tentoraz pred Úradom vlády nehoreli…

Keď pred poslednými voľbami sa jedno hnutie potrebovalo zviditeľniť v médiách, tak jeho predstaviteľ zapaľoval pred Úradom vlády 5 000 sviečok vraj za obete, ktoré nedostali adekvátnu zdravotnú starostlivosť.

Presne pred rokom si vtedajší premiér namiesto uctenia Pamiatky zosnulých vymyslel „druhé SNP“ v podobe celoplošného testovania. Vláda pozatvárala cintoríny, postavila pred nich policajtov a namiesto zapálenia sviečky na hroboch svojich blízkych občania stáli v radoch pred odbernými miestami. Dostali za odmenu modrý papier s výsledkom.

Prešiel rok a SNS sa pýta vládnych predstaviteľov, či si počas terajšieho sviatku zosnulých, keď boli na hrobe blízkych zapáliť sviečku, spomenuli aj na tých viac ako 13 000 obetí pandémie. Zapálil expremiér a súčasný minister financií aspoň jednu sviečku aj za tieto obete?

Vládu netrápia obete, vládu trápi očkovanie. Vládu netrápi zdražovanie, vládu trápia klimatické zmeny a to, ako čo najviac znepríjemniť život obyčajným občanom.

Slovenská národná strana si v tichosti uctila aj pamiatku obetí pandémie. Obete, ktoré chýbajú rodičom, partnerom, deťom, spoločnosti. Nezmyselné obete jedného šialeného nápadu z minulého roka…
FOTO TASR


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *