islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

TAKTO SA VERU DÁMA NESPRÁVA🤦‍♂️ S TAKMER 2 PROMILE NABÚRALA DO VOZIDLA MESTSKEJ POLÍCIE🚓 ✅Aj napriek opakovaným výzvam bratisla…

TAKTO SA VERU DÁMA NESPRÁVA🤦‍♂️
S TAKMER 2 PROMILE NABÚRALA DO VOZIDLA MESTSKEJ POLÍCIE🚓

✅Aj napriek opakovaným výzvam bratislavskej polície sa takmer denne stretávame s prípadmi nezodpovedných vodičov, ktorí neváhajú sadnúť za volant pod vplyvom alkoholu a takouto jazdou ohrozovať nielen seba ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.
✅K poslednému takémuto prípadu došlo dnes okolo 01.00 h v mestskej časti Nové mesto. 21-ročná vodička vozidla Mercedes po Smrečianskej ulici v jednosmernej ceste v protismere, pričom následne došlo k zrážke s vozidlom Mestská polícia Bratislava. Policajti po príchode na miesto podrobili účastníkov tejto nehody dychovej skúške, tá skončila v prípade 21-ročnej ženy s pozitívnym výsledkom. V dychu jej bolo nameraných 0,88 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu, čo predstavuje 1,83 promile! Dve osoby nachádzajúce sa vo vozidle mestskej polície utrpeli pri nehode ľahké zranenia. Mladá žena bola obmedzená na osobnej slobode a eskortovaná na policajné oddelenie. Vyvodením trestno právnej zodpovednosti voči 21-ročnej vodičke vozidla Mercedes sa v súčasnosti zaoberajú policajti krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave.
✅Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave opakovane apeluje na vodičov motorových vozidiel, aby pred ani počas jazdy nepožívali alkohol ani iné návykové látky. Na Slovensku platí tzv. nulová tolerancia alkoholu v dychu vodiča!
Zodpovedným prístupom a dôsledným dodržiavaním pravidiel cestnej premávky predídu neželaným a tragickým následkom na cestách !

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *