islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Tibor Gašpar: KEĎ ĎURKA VYŠETRUJE ĎURKU 🤷‍♂️

Tibor Gašpar: KEĎ ĎURKA VYŠETRUJE ĎURKU 🤷‍♂️

👉 O tom, že politicky angažovaný vyšetrovateľ Ďurka je zločinec, ktorý manipuloval vyšetrovania, už bolo povedané veľa. Svedčí o tom kvantum zákonných dôkazov v podobe nahrávok z kancelárii NAKA, svedeckých výpovedí, či iných listinných dôkazov.

🤮 Ďurka je presne ten, čo chcel kolegyni vyšetrovateľke, ktorá mu na všetko prišla, zapáliť auto. To mu však nestačilo, a tak ju chcel „u*ebať“ a „j*bnúť do väzby“.

⌛️ Ak niekto čakal, že Čaputová sa tejto vyšetrovateľky zastane, pravdepodobne ešte stále čaká. Ak niekto čakal, že Ďurka bude sedieť ako nebezpečný zločinec vo väzbe, pravdepodobne ešte stále čaká. A ak náhodou niekto čakal, že Ďurka bude postavený mimo službu, ešte stále čaká.

👉 Ďurka vie, že má problém. A vedia to aj tí, ktorí ho úkolovali. A keďže nie sú múdri, ale odvážni, vymysleli „super“ plán. Ďurku povýšili, a urobili z neho šéfa vyšetrovateľky, ktorej chcel zapáliť auto a „j*bnúť ju do väzby“. A tak začal Ďurka vyšetrovať Ďurku.

☝️Čo čert nechcel, dočasne poverený minister vnútra Šimko videl čo nemal, a rozhodol sa nezákonnosti v polícii riešiť. Dovolil si verejne povedať, že je zvrátené, keď má Ďurka vyšetrovať sám seba a svojich kolegov.

☝️Ďurku však treba chrániť, aby nezačal rozprávať o pokynoch „z hora „, a tak sa stretol Lipšic s Čaputovou. Výsledok už všetci poznáme. Udičku hodil Matovič s Mikulcom na svojich hysterických tlačovkách. Nasledoval frontálny útok Hamrana s vedením polície na svojho ministra. No a bozk smrti dala Čaputová s Ódorom, ktorí ministra Šimka bez váhania odstránili z cesty.

👮‍♂️Veď predsa Hamranovci musia do volieb urobiť, ešte kus dobrej politickej roboty.

Autor správy, foto a správu publikoval SMER – SD on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *