islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Timeline photos

MAREC – MESIAC KNIHY 📚 JE V PLNOM PRÚDE. AKO SI HO PORIADNE UŽIŤ V PETRŽALKE?

Samozrejme, nič neprekoná krásu nerušeného momentu, kedy si pri šálke obľúbeného nápoja ☕ môžeme jednoducho užívať skvelý príbeh. Všetky zo svojej domácej knižnice ste už prečítali? Tak to je ideálny čas zapísať sa konečne do Knižnica Petržalka. Navyše, všetci čitatelia majú pri osobnej návšteve v čase od 📅 PONDELKA 4. MARCA do SOBOTY 9. MARCA registráciu na celý rok len za 1 EURO.

Ale existuje aj množstvo ďalších vecí, ktoré knihomoľom spravia radosť. Prečo teda svoj príbehový svet trochu neozvláštniť? 🤗 Vďaka kolegom môžete napríklad k čítacej rutine zaradiť aj návštevu KINA, no nie len tak hocikde, ale priamo v knižnici.

Pripravený pre vás majú film 🎥 Láska pod kapotou. Príbeh o odhodlanom 50-ročnom Jaroslavovi, ktorý má v živote dve vášne. Rýchle autá a školskú lásku Jitku, ktorá mu po pokazenom manželstve vrátila nádej a chuť ísť ďalej. Vzťahové i ďalšie patálie najstaršej autokrosovej jazdkyne a jej trénera a mechanika zároveň, si môžete prísť pozrieť buď vo 📅 ŠTVRTOK 14. MARCA o 17:30 na pobočku na Vavilovovej 26, alebo 21. MARCA v rovnaký čas na pobočku Prokofievova 5.

Zaujíma vás, ako vyzerali najobľúbenejšie priestory milovníkov kníh a kedy a ako sa pod vplyvom času zmenili? 🤔 Možno nebude na škodu vypočuť si pútavé rozprávanie, tentokrát do Klubovne aktívnych seniorov na Osuského 8, kde vám všetky tieto tajomstvá s radosťou prezradia tí najpovolanejší. A to už v 📅 PIATOK 15. MARCA o 11:00.

Tak čo? Ozvláštnite si tohtoročný marec niečím novým? 🤩 #petrzalkacita

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *