islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Timeline photos

DETSKÝ DEŇ ZEME 🌎 BUDE PLNÝ ZÁBAVY I VEDOMOSTÍ – UŽ 20. APRÍLA

Užite si rodinnú sobotu plnú hudby 🎶 a farieb a spojte príjemné s užitočným pri príležitosti Dňa Zeme, ktorý si každoročne pripomíname 22. APRÍLA.

Keďže oficiálny dátum tento rok pripadá na pracovný deň, kolegovia z Kultúra v Petržalke si pre vás program pripravili už o dva dni skôr.😎

V sobotu 📅 20. APRÍLA vás, no hlavne vaše ratolesti čaká v DK Lúky celodenný zábavný program a chýbať nebudú ani aktivity s náučným charakterom, ktoré vám ukážu, že vzdelávanie a zábava sa určite nevylučujú.

Tešiť sa môžete na prehliadku psíkov, tvorivé dielne i jarmok rastlín v komunitnej záhrade. Poriadne roztočiť to s malkáčmi príde i obľúbený Hugo sníček. A aby sme sa od toľkej zábavy nenudili, od 10:00 – 12:00 si spolu s petržalskými dobrovoľníkmi a občianskymi združeniami vyčistíme okolie DK Lúky. Pre predstavu i lepšiu organizáciu vás však aj v mene kolegov, prosíme o registráciu mailom na 📧 dkl@kzp.sk.

Na záver sa deti, ktorým po celom dni ostane energia, môžu vyšantiť na diskotéke 🪩 či detskej zumbe. VIAC INFO vrátane harmonogramu nájdete TU 👉 https://fb.me/e/1Q8eDf5uu . Naši kamoši z kultúrnych zariadení sa na vás už teraz tešia a my s nimi tiež. #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *