islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Timeline photos

SÚŤAŽ 📢 VYHRAJTE 2×2 VSTUPENKY NA NOVÚ KOMÉDIU HOMO PANELLUS. 🎭 HRU, KTORÚ ŽIADEN ČLOVEK PANELOVÝ NESMIE ZMEŠKAŤ

Špecifickosť života na najväčšom panelovom sídlisku v strednej Európe ležiaceho na hranici troch štátov, kedysi rozdelených železnou oponou ste si vďaka tvorcom komédie HOMO PANELLUS mohli pripomenúť v jej premiére v nedeľu 28. apríla v Dom kultúry Zrkadlový háj. 👏 A že zážitok z predstavenia i bravúrnych hereckých výkonov bol naozaj úžasný, potvrdil i burácajúci potlesk preplneného hľadiska na záver vystúpenia.

Ak ste z rôznych dôvodov premiéru vtipnej inscenácie, ktorá zároveň reflektuje istý druh sociálnej utópie, nestihli, nezúfajte, túto chybu vám radi pomôžeme napraviť. Vďaka kolegom z Kultúra v Petržalke pre vás totiž máme jedinečnú možnosť vyhrať 2×2 vstupenky 🥳 na v poradí druhé predstavenie Homopanellus, ktoré sa uskutoční už v utorok 21. mája o 19:00 opäť v DK Zrkadlový háj na Rovniankovej 3.

Čo treba urobiť? 🤔 Je to jednoduché. Napíšte nám do komentára pod týmto príspevkom správnu odpoveď na otázku, z koho pera vzišla táto inscenácia vytvorená s pomocou postupov dokumentárneho divadla vychádzajúca z archívnych výskumov, rozhovorov s historikmi a teoretikmi a najmä s obyvateľmi Petržalky a panelových sídlisk v okolitých krajinách? 📅 Čas na zaslanie správnej odpovede máte DO PIATKA 17. MÁJA DO 12:00. Tak neváhajte, píšte a neodpisujte!

Samozrejme, ak chcete mať istotu svojho miesta, vstupenky si môžete stále zakúpiť TU 👉 https://bit.ly/4al9Tzq. VIAC INFO o divadelnej komédii zo života na panelovom sídlisku nájdete TU 👉 https://bit.ly/homo_panellus2. Viac o GDPR TU 🔗 https://www.PETRZALKA.sk/ochranaudajov. Tešíme sa na vaše odpovede. 🍀 #kulturavpetrzalke #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *