islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Timeline photos

NÁJDEME SPOLU OSOBNOSTI PETRŽALKY?🤩

Na zelenom sídlisku žije takmer 150-tisíc obyvateľov. To je takmer 150-tisíc dôvodov veriť, že sa medzi nimi nachádzajú naozaj výnimočné osobnosti, ktoré sa snažia robiť nielen z Petržalky pekné miesto pre život.💪

Niekoľko z nich sme už za dve desaťročia spoznali aj osobne, no uznajte sami, medzi toľkými šikovnými ľuďmi naprieč sídliskom ich musí byť oveľa viac. Možno je to niekto z vašich susedov či kolegýň. A možno „len“ niekto, s kým vediete milé rozhovory pri čakaní v rade na pokladňu. No budeme radi, ak nám ich predstavíte.🥰

Ak teda na zelenom sídlisku poznáte niekoho, koho srdce bije pre niektorú z oblastí ako 🔸 KULTÚRA, 🔸 SOCIÁLNA PRÁCA, 🔸 VZDELANIE, 🔸ŽIVOTNÉ PROSTREDIE či 🔸 ŠPORT a maká na tom, aby sa pričinil(a) o pozitívnu zmenu, neváhajte nám o ňom či nej dať vedieť.

AKO NA TO?

⭐ Do piatka 31. MÁJA (vrátane) vyplňte a odošlite jednoduchý elektronický formulár, ktorý nájdete na OSOBNOST.PETRZALKA.SK alebo využite možnosť vyplniť jeho papierovú verziu, ktorú nájdete na podateľni Miestneho úradu Petržalka na Kutlíkovej ulici 17.

⭐ V piatich hlavných kategóriách máte možnosť nominovať tváre petržalskej kultúry, sociálnej práce, vzdelania, životného prostredia či športu.

⭐ Nominovať je možné aj viacero osobností, stačí vyplniť viacero formulárov. Alebo tiež skupiny osôb, ktoré nominujete ako jeden celok.

Prečo by ste návrhy na osobnosť či hlasovanie nemali vynechať? 🤔Okrem dobrého pocitu z toho, že ste nám dali vedieť o výnimočných ľuďoch, sa za svoju nomináciu i hlas dostanete do žrebovania o 10 🎫 pozvánok pre dve osoby na slávnostný septembrový galavečer.

A možno uvidíte, ako si práve váš nominovaný či nominovaná prevezme cenu osobne z rúk nášho starostu Ján Hrčka – PRE Petržalku či jeho zástupkyne Iveta Jančoková – PRE Petržalku. A to podľa nás stojí za to. Už teraz sa tešíme na ďalšie zaujímavé príbehy a osudy, ktoré obohatili život Petržalky. VIAC INFO na 👉 www.OSOBNOST.PETRZALKA.sk. #osobnostpetrzalky #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *