islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Timeline photos

OSOBNOSŤ PETRŽALKY 2023 PREDSTAVUJE JEDNOTLIVÉ KATEGÓRIE. 👇HLASUJTE DO 31. AUGUSTA A STAŇTE SA SÚČASŤOU GALAVEČERA 💃🕺

S príchodom augusta nadišiel i posledný mesiac, kedy máte vy, milé obyvateľky a obyvatelia, v rukách moc rozhodnúť, kto získa cenu v kategórii Cena verejnosti 2023. 🏆 Presne tak, tušíte správne, reč je o prestížnej ankete OSOBNOSŤ PETRŽALKY 2023 s dlhoročnou tradíciou.

V nasledujúcich týždňoch vám postupne predstavíme 4 kategórie a 12 osobností, z ktorých jednej môžete darovať práve svoj hlas. 📲 A nebude to zadarmo. Akonáhle si prostredníctvom nášho ONLINE HLASOVANIA vyberiete svojho favorita alebo favoritku, zaradíme vás do žrebovania o vstupenky pre dve osoby na slávnostný septembrový galavečer.

Tak poďme na to. V kategórii Kultúra a rozvoj spoločenského života sú nominovaní:

🎭 Igor Kmeťo ml. – ako sám vraví, je to hudobník telom i dušou, o čom svedčia aj jeho začiatky už v útlom detstve. Je príkladom pre rómske talenty, ale aj ostatné deti a mládež a podieľa sa na rozvoji kultúrneho a spoločenského života. Významne reprezentuje Slovensko aj samotnú Petržalku, kde žije a vždy veľmi rád vystupuje.

🎭 Martin Kubala – petržalské bunkre sú jeho srdcovkou. Ako predseda občianskeho združenia Múzeum petržalského opevnenia vybudoval v mestskej časti stabilné zázemie pre fanúšikov histórie z obdobia 2. svetovej vojny. Bunker B-S 4 Lány dnes slúži ako autentické múzeum, ktoré láka nielen slovenských a zahraničných turistov, ale pomáha aj pri vzdelávaní študentov v rámci hodín dejepisu.

🎭 Jaroslav Mendel – vždy s humorom a s absolútnym nasadením spolu s ostatnými vedúcimi petržalského súboru DFS Hájenka vedie deti k láske nielen k folklórnym, ale aj ostatným kultúrnym a spoločenským tradíciám a hodnotám. Aj vďaka jeho prístupu sa členovia a členky súboru môžu pochváliť množstvom vystúpení na festivaloch nielen po celom Slovensku, ale aj v Európe či v Austrálii.

VIAC INFO na 👉 https://OSOBNOST.PETRZALKA.sk. Tak berte do rúk telefón a hlasujte. Čas máte do 31. AUGUSTA. 🍀 #osobnostpetrzalky

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *