islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

TOTO NA DIAĽNICI ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEROBTE❗🚧 👮‍♂️Bratislavskí dopravní policajti zaznamenali v uplynulých dňoch na diaľnici…

TOTO NA DIAĽNICI ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEROBTE❗🚧

👮‍♂️Bratislavskí dopravní policajti zaznamenali v uplynulých dňoch na diaľnici R7 mimoriadne nebezpečnú situáciu, ktorá našťastie nemala tragický záver. Počas premávky spozorovali vodiča motocykla, ktorý pravdepodobne v dôsledku nesprávneho odbočenia vošiel na diaľnici do protismeru. V jazde pokračoval, pričom priamo ohrozil iného účastníka cestnej premávky. Za toto závažné porušenie pravidiel cestnej premávky mu dopravní policajti po jeho zastavení zadržali vodičský preukaz a toto konanie bude predmetom prejednania na príslušnom správnom orgáne.
👮‍♂️Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave aj v tejto súvislosti apeluje na vodičov, aby nielen na novootvorenom úseku diaľnice R7 za žiadnych okolností :
– Nezastavovali na vozovke
– Neotáčali sa do protismeru,
keď zistia, že odbočili nesprávne ako pôvodne chceli. Vodičom odporúčame aby v jazde pokračovali a na zjazd z diaľnice použili najbližší výjazd.
👮‍♂️Jazdou v protismere resp. zastavením a otáčaním sa na diaľnici na inom mieste, ako je na to určené, vystavujete nielen seba ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky k mimoriadne nebezpečnej a život ohrozujúcej situácii.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *