islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

TRÁVNIKY | REGULOVANÉ PARKOVANIE OD 19

TRÁVNIKY | REGULOVANÉ PARKOVANIE OD 19. JÚNA 🚗🚕🚙


Spustili sme registrácie a nákup parkovacích kariet pre PAAS lokalitu Trávniky (RU3) – regulácia od 19.6.2024.

Od 20.5.2024 sa môžu obyvatelia a obyvateľky lokality Trávniky registrovať do systému regulovaného parkovania PAAS. Regulované parkovanie v zóne RU3 spustíme dňa 19.6.2024 a po tomto dátume bude možné v zóne parkovať už len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po úhrade hodinového parkovného. Lokalita Trávniky bude rovnako ako susedná lokalita Štrkovec spoplatnená v čase od 12:00 do 24:00 cez pracovné dni hodinovou sadzbou 1,50 eur/hodina. Parkovacie karty o ktoré požiadate budú platné v oboch lokalitách zóny RU3, teda v lokalite Štrkovec aj v lokalite Trávniky.

Parkovaciu kartu si môžete vybaviť jednoducho online cez stránku www.paas.sk. Registračný systém PAAS vďaka napojeniu na 5 štátnych registrov napríklad na základe vášho rodného čísla, automaticky overí vaše ďalšie osobné údaje a trvalý pobyt v Registri fyzických osôb. Na základe údajov z katastra nehnuteľností systém tiež automaticky skontroluje počet vydaných parkovacích kariet na konkrétny byt a po zadaní EČV overí váš vzťah k vozidlu či platnosť technickej a emisnej kontroly v národnej evidencii vozidiel.

V prípade, že potrebujete s registráciou pomôcť, môžete sa na nás obrátiť na infolinke 0800 222 888 každý pracovný deň od 8:00 do 18:00, prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý nájdete na www.paas.sk/kontakt a radi Vás privítame aj osobne na jednom z našich klientskych miest. V lokalite Trávniky pre Vás 3.6.2024 otvárame klientske miesto v priestoroch Cultus Ružinov. Zoznam všetkých klientskych miest nájdete na www.paas.sk/kontakt
Autor správy, foto a správu publikoval MČ Ružinov – oficiálna stránka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *