islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Trnavský arcibiskup Ján Orosch sa modlí za obete nehody na diaľnici D1

V pondelok 27. mája 2024 v podvečerných hodinách Slovensko obletela smutná správa o tragickej dopravnej nehode na diaľnici D1 pri Hornej Strede, v okrese Nové Mesto nad Váhom, kde vodič nákladného motorového vozidla narazil do stojaceho vozidla Mýtnej polície a do stojaceho vozidla Hasičského a záchranného zboru. Pri nárazoch prišli o život dvaja muži Hasičského a záchranného zboru a boli zranení dvaja príslušníci Policajného zboru. Ide tak v krátkom čase o ďalšiu tragickú udalosť na území Trnavskej arcidiecézy. Vyjadrenie trnavského arcibiskupa Mons. Jána Oroscha k tejto udalosti vám prinášame v plnom znení:

—-
Vyjadrujem smútok a poľutovanie nad tragickou udalosťou, ktorá sa udiala v pondelok 27. mája v podvečerných hodinách na diaľnici D1 pri Hornej Strede, kde pri výkone obetavej služby druhým prišli o život dvaja príslušníci Hasičského a záchranného zboru a príslušníci Policajného zboru Slovenskej republiky boli pre zranenia prevezení do nemocnice. Modlím sa za duše tragicky zosnulých a vyjadrujem úprimnú sústrasť ich blízkym, priateľom a kolegom z Hasičského zboru. Taktiež prosím v modlitbách Boha za skoré a úplné zotavenie zranených.

Mons. Ján Orosch, trnavský arcibiskup
—-


Trnava 28. mája 2024 – V pondelok 27. mája v podvečerných hodinách Slovensko obletela smutná správa o tragickej dopravnej nehode na diaľnici D1 pri Hornej Strede, v okrese Nové Mesto nad Váhom, kde vodič nákladného motorového vozidla narazil do stojaceho vozidla Mýtnej polície a do s…
Autor správy, foto a správu publikoval Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *