islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Trnavský arcibiskup sa modlí za obete tragickej nehody pri Veľkej Mači

V noci z piatka 24. mája na sobotu 25. mája prišlo k tragickej dopravnej nehode pri obci Veľká Mača v okrese Galanta, ktorá je farnosťou Trnavskej arcidiecézy. Pri dopravnej nehode vyhasli 3 mladé životy a jedna osoba sa ťažko zranila. Po prijatí informácie o tejto tragédii trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch vyjadril ľútosť a sústrasť nad smrťou mladých ľudí. Jeho slová vám prinášame v plnom znení:

S ľútosťou som sa dozvedel, že v blízkosti obce Veľká Mača, na území Trnavskej arcidiecézy, prišlo k vážnej dopravnej nehode. Pri tejto tragédii vyhasli tri mladé ľudské životy. Ťažko zranená dievčina, ktorá bola tiež pasažierkou havarovaného vozidla, bojuje v nemocnici o život. Prežívam veľkú bolesť spolu s príbuznými obetí, vyjadrujem im úprimnú sústrasť, modlím sa a obetujem svätú omšu za ich nesmrteľné duše.

Mons. Ján Orosch, trnavský arcibiskup

-to abu-


TRNAVA 26. mája 2024 – V noci z piatka 24. mája na sobotu 25. mája prišlo k tragickej dopravnej nehode pri obci Veľká Mača v okrese Galanta, ktorá je farnosťou Trnavskej arcidiecézy. Pri dopravnej nehode vyhasli 3 mladé životy a jedna osoba sa ťažko zranila. Po prijatí informácie o t…
Autor správy, foto a správu publikoval Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *