islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

V piatok nás čaká v Ružinove veľká sláva. Uskutoční sa tu jubilejný a zároveň posledný ročník podujatia „Na kolesách proti rakov…

V piatok nás čaká v Ružinove veľká sláva. Uskutoční sa tu jubilejný a zároveň posledný ročník podujatia „Na kolesách proti rakovine“, ktoré má 20 ročnú históriu.

Súťažiť budú mestské časti Ružinov, Petržalka a Vajnory a počas celého podujatia bude prebiehať zbierka s možnosťou kúpy tričiek, šiltoviek a iných predmetov, ktorými môžete podporiť Nadáciu Výskumu Rakoviny. Súťažiť sa bude medzi mestskými časťami aj v počte kolies, tak príďte na všetkom čo má kolesá: bicykle, kolobežky, odrážadlá, korčule, skateboardy… Fantázii sa medze nekladú.

Program sa začne o 15:45 na novom námestí Ostredky, pri OC Budúcnosť. Dospelí účastníci sa môžu vydať na 17km dlhú okružnú jazdu po Ružinove v sprievode Mestskej polície a pre deti budú pripravené sprievodné podujatia priamo na námestí. Program doplní hudobné vystúpenie slovenskej legendy Pavla Hammela a detského divadla Mici a Mňau. Počas podujatia bude zdarma zabezpečené občerstvenie a pitný režim.

Po 18:00 podujatie pokračuje vystúpením Vojenskej hudby ozbrojených síl SR a zahrajú najznámejšie melódie od klasických až po filmové a popové.

Ukážme, že Ružinovčania sa vedia spojiť pre dobrú vec a príďte sa zabaviť a zároveň pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Autor správy, foto a správu publikoval MČ Ružinov – oficiálna stránka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *