islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Vinný! Ficov martýr Kučerka, bývalý riaditeľ bratislavskej expozitúry NAKA, je definitívne vinný za prijímanie úplatku za ochr…

Vinný!

Ficov martýr Kučerka, bývalý riaditeľ bratislavskej expozitúry NAKA, je definitívne vinný za prijímanie úplatku za ochranu príbuzného bývalého ministra a člena HLASu Žigu a za prijímanie úplatku v kauze Naftári.

Kde je teraz Robert Fico? Kde je Peter Pellegrini? Fico sa pred vynesením rozsudku na Špecializovanom trestnom súde dušoval, že Kučerka je martýr, že je nevinný, že svedkovia klamú.

Pellegrini brával Žigu na tlačovky, hrdil sa tým, že je v jeho strane. Kde sú títo páni teraz, keď aj Najvyšší súd uznal Kučerku za vinného? Kučerka bral úplatky za to, aby Žigov príbuzný nebol obvinený. Dnes sú ticho a skrývajú sa ako vši pod chrastou a ani sa im nečudujem. Ich systém ochrany „našich ľudí“ sa rozkrýva a rozpadá, pretože „naši ľudia“ už nemajú ochranu a končia vo väzení.

Určite budeme počuť, že všetko bolo zmanipulované a všetko je politicky motivované. Je to hlúpa a lacná obrana, ktorej sa nedá veriť. Manipulácia sa však deje inde, a to pri prepisoch odposluchov vyšetrovateľov. O tom, samozrejme, všetci na čele s predsedom Smeru mlčia.

Tieto všetky vyšetrovania svojich nominantov, rovnako ako súdne procesy, chce Fico zastaviť. Robí preto všetko a je mu zrejmé, že musí robiť ešte viac. Preto neustále útočí na sudcov, podáva trestné oznámenia na prokurátorov a zavádza verejnosť o akýchsi kajúcnikoch. Nesmieme mu to dovoliť a musíme spoločne vytvoriť hrádzu proti jeho útokom a proti jeho prevzatiu moci. Všetko sa rozhodne 30. septembra.

My, Demokrati, stojíme na strane spravodlivosti a hlas pre nás je zárukou, že prokurátorom, súdom a policajtom nebude nikto brániť vo vyšetrovaní závažnej kriminality.

📷MV SR


Autor správy, foto a správu publikoval Juraj Šeliga – Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *