islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Vládnu nám neznalí lokaji Bruselu. Dnešná koalícia likviduje všetko slovenské. Čím ďalej tým viac, bruselský valec ničí v euró…

Vládnu nám neznalí lokaji Bruselu.

Dnešná koalícia likviduje všetko slovenské. Čím ďalej tým viac, bruselský valec ničí v európskych štátoch všetko pronárodné. Likviduje čokoľvek a kohokoľvek, kto chráni národné záujmy. Je len otázka času, kedy zlikvidujú v Poľsku cez Tuska Kaczynského a v Maďarsku cez Kláru Dobrev Orbána. Zažili sme to aj my na Slovensku, ich to neobíde. Česko je čerstvým príkladom.

Na Slovensku je premiér Heger, ktorý len prikyvuje, ministrami sú ľudia, čo nemajú šajnu ako riadiť rezorty. Predseda parlamentu je človek, ktorý každý deň trepe, ako to chcú ľudia počuť. Jeho životopis je skôr zrelý na iné zariadenia. Čas ukáže, no a prezidentka Čaputová robí len to, čo jej povedia cez poradcov tí, ktorí jej platili kampaň. Je smiešne ako Heger bojuje za ochranu pôdy s Korčokom, len kým to je Orbán, keď už ide o Dánov a jeho podnikateľov, tam to podľa neho problém nie je.

Minuly týždeň zrušili zákon, podľa ktorého obchodné reťazce už nemusia na letákoch uvádzať podiel slovenských potravín. Pamätáte si, ako nás ničili, keď sme presadili zdanenie obchodných reťazcov. Objednali na moju osobu reklamy, lebo vraj my zdražíme potraviny. Dnes ceny potravin raketovo každý deň rastú. Samozrejme sa nám môžu reťazce smiať do tváre a vyvážať zisky. V Poľsku napríklad jeden z nich odchádza, urobili tam s ním poriadok.

Heger tak chráni národné záujmy, že ani nezbadá na moste medzi Štúrovom a Ostrihomom, že tam visí ruská zástava. Jednoduchý to človek, absolútne neznalý veci.

Dnes médiá priniesli správu, ako tejto vláde v rádiách vadí veľa slovenskej hudby. Áno, páni umelci, už idú ničiť aj vás tak, ako to robia so všetkým. Možno tí herci a hudobníci, ktorí tejto bande pomáhali na námestí sa konečne preberú. Teda pokiaľ nežili z tantiem za mítingy.

To naozaj ideme likvidovať všetko slovenské? To naozaj je lepšie mať na čele štátu poskokov a mafiána? Pýtam sa to preto, lebo títo ľudia sa dnes nezastavia pred ničím a je im ukradnuté budovanie Slovenska. Vedia, že dva roky zbehnú ako voda a čo bude ďalej ich nezaujíma.

Náš národ je za dva roky zadlžený o viac ako 15 %. Nič tu nefunguje, len dookola sa klaniame Bruselu a prijímame ich hlúposti ako jazdenie 30 km/h po meste, ktoré nás o chvíľu čaká. Mnohí mi píšete, že ste im uverili a aj naleteli.

Verím, že to, čo zažívame, nás všetkých poučí, aby sme do budúcna naozaj spoločne budovali Slovensko, nie sa hádali. Inak tu budú vládnuť ľudia, ako sú tu dnes. Lokaji Bruselu musia byť zastavení. Andrej


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *