islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

VODIČI LUXUSNÝCH VOZIDIEL SI NEZHODY V CESTNEJ PREMÁVKE RIEŠILI PÄSŤAMI 👊

VODIČI LUXUSNÝCH VOZIDIEL SI NEZHODY V CESTNEJ PREMÁVKE RIEŠILI PÄSŤAMI 👊

👮V sobotu (08.06.2024) bola hliadka bratislavských PMJčkárov vyslaná na základe oznámenia na cestu I/61 v smere z Petržalky do Rakúska, kde v blízkosti hraničného priechodu Berg došlo k incidentu medzi dvomi vodičmi motorových vozidiel.
🚗Podľa zabezpečenej dôkaznej situácie tu došlo k vzájomných nezhodám medzi 44-ročným vodičom vozidla AUDI A6 a 40-ročným vodičom vozidla BMW X6. Ich vzájomný konflikt začal verbálne, kde si svoje nezhody vzájomne komunikovali zo svojich vozidiel, následne obaja vystúpili a konflikt riešili fyzickým napadnutím jeden druhého. Výsledkom tohto konfliktu boli viaceré zranenia, ktoré si muži pri konflikte spôsobili. Na miesto boli privolané aj vozidlá rýchlej zdravotníckej pomoci, ktoré následne mužov odviezli k ošetreniu do nemocníc.
📄Vyšetrovaním presných okolností tohto incidentu sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V. Zo strany povereného príslušníka bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *