islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Vyhrážky sudcom, prokurátorom, útoky na novinárov a ďalší diel dekadentnej show pre oligarchov v pozadí, ktorí dúfajú, že sa mu …

Vyhrážky sudcom, prokurátorom, útoky na novinárov a ďalší diel dekadentnej show pre oligarchov v pozadí, ktorí dúfajú, že sa mu podarí zastrašiť statočných vyšetrovateľov a sudcov, a znovu dostať pod kontrolu políciu, prokuratúru, súdy.

Poslanec Fico dnes traumatizuje spoločnosť so svojimi historkami z poľovníckej chaty, aby si zachránil vlastný krk v čase, keď stovky pacientov doslova bojujú o dych na umelých pľúcnych ventiláciách. Je to rovnako cynické ako organizovať protesty v druhej aj v tretej vlne a rovnako cynické, ako hádzať vinu na svojho nominanta, ktorý sa nevie brániť, pretože je mŕtvy — jeho svedomie mu totiž nedovolilo ďalej žiť s tým, čo o Ficovi a jeho korupčnom systéme vedel.

Fico celé desaťročie škodil tejto krajine, delil si na chatách korisť s oligarchmi a dnes to všetci vedia. Robert Fico dnes dokázal, že patrí do minulosti rovnako ako jeho učiteľ, Vladimír Mečiar.

Ak ma byť niečo zničené, tak sú to zvyšky korupčného megastroja Smeru. Slušných ľudí a slušné Slovensko treba zachrániť pred politikmi ako je práve Fico. On vytvoril na Slovensku kultúru beztrestnosti, ktorá viedla k vražde novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. V strane ZA ĽUDÍ nikdy nedopustíme, aby sa mafia dostala opäť k moci.

Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *