islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

VYJADRUJEME ÚPRIMNÚ SÚSTRASŤ RODINE, ZNÁMYM A KOLEGOM ZOSNULÉHO POLICAJTA 🕯️

VYJADRUJEME ÚPRIMNÚ SÚSTRASŤ RODINE, ZNÁMYM A KOLEGOM ZOSNULÉHO POLICAJTA 🕯️


STRATA, KTORÁ BOLÍ: PRIŠLI SME O DLHOROČNÉHO POLICAJTA 😢

S veľkým zármutkom ma dnes zasiahla správa o ukončení pátracej akcie po nezvestnom príslušníkovi Policajného zboru. Bohužiaľ, potvrdili sa najhoršie scenáre a záchranné zložky dnes po ôsmich dňoch vytiahli z vody na štrkovisku Čierna voda telo zosnulého policajta.
Policajný zbor tak prišiel o príslušníka, ktorý bol dlhé roky verný heslu Pomáhať a chrániť.

Uplynulé roky bol zaradený na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Žiline na oddelení pátrania a kriminalisticko-technických činností odboru kriminálnej polície. V službe sa teda venoval pátraniu po nezvestných a hľadaných osobách či veciach. Je paradoxom, že na konci života sa ocitol sám na druhej strane a záchranári sa snažili vypátrať jeho.

Bol tiež dlhoročným potápačom s 30-ročnou praxou. Potápať sa bol aj minulý štvrtok so svojím kamarátom, policajtom. Keď sa z vody dlho nevynáral, kolega nahlásil jeho nezvestnosť na 158.

Policajta hľadali potápači z viacerých útvarov Policajného zboru, hasiči – potápači so špeciálnou technikou a hyperbarickou komorou. V pátraní aktívne pomáhali českí policajní potápači a okolie prehľadávali aj príslušníci ozbrojených síl. Vypomáhali tiež dobrovoľníci.
Rodine, známym a kolegom policajta vyjadrujem úprimnú sústrasť. Ďakujem tiež všetkým, ktorí pomáhali pri pátracej akcii.

ČESŤ JEHO PAMIATKE 🙏🏻 Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo vnútra SR on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *