islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

ZÁCHRANNÉ KOLESO! Robert Fico dnes opäť vytiahol tému referenda. Po tom, čo sme však videli v posledných dňoch je nám všetkým j…

ZÁCHRANNÉ KOLESO!

Robert Fico dnes opäť vytiahol tému referenda. Po tom, čo sme však videli v posledných dňoch je nám všetkým jasné, že tu vôbec nejde o občanov a ich záujmy. Referendum má byť nástrojom, ako zachrániť dnes trestne stíhaných nominantov Smeru pred súdom. Je to nástroj, ako sa chce R. Fico a jeho spoločníci vyhnúť spravodlivosti.

Pánovi Ficovi nejde o občana, nejde mu o blaho krajiny, ide mu o jeho osobné záujmy a záujmy oligarchov okolo neho. Keď mohol skutočne pomôcť občanom, vtedy veselo dovolil rozkrádať štátny majetok. Dnes keď sa bojí, zrazu si spomenul, že na Slovensku sú aj občania.

Čím viac sa možnosť trestného stíhania bude blížiť k R. Ficovi, tým viac bude útočiť a kričať. Nesmieme sa preto nechať oklamať, Robert Fico nie je žiadna obeť, práve naopak. Čas sa kráti a Ficovi je jasné, že Kočner, Gašpar alebo Bödor nebudú navždy ticho sedieť a chrániť ho. Predstava, že by Kočner alebo Gašpar začali o Ficovi a Kaliňákovi rozprávať ho desí. Preto zrazu referendum. Je ako topiaci, ktorý sa chytá aj slamky.

Rovnako upozorňujem, že žiadna predbežná konzultácia referendových otázok zo strany pani prezidentky neexistuje. Ústava Slovenskej republiky nič také nepozná. Je to obyčajná politická hra, ktorou chce R. Fico zmiasť ľudí a opäť zo seba urobiť obeť.

📷fb/smer


Autor správy, foto a správu publikoval Juraj Šeliga – Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *