islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

ŽENY SA VO ŠTVRTOM BRATISLAVSKOM OKRESE MÔŽU OPÄŤ CÍTIŤ V NOCI BEZPEČNEJŠIE❗ POLICAJTI CHYTILI ZVRHLÍKA, KTORÝ OBŤAŽOVAL ŽENY …

ŽENY SA VO ŠTVRTOM BRATISLAVSKOM OKRESE MÔŽU OPÄŤ CÍTIŤ V NOCI BEZPEČNEJŠIE❗
POLICAJTI CHYTILI ZVRHLÍKA, KTORÝ OBŤAŽOVAL ŽENY

✅Až trojročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 40-ročnému Milanovi z okresu Prievidza, ktorému už vzniesol obvinenie z prečinu výtržníctva poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV.
✅Podľa doterajších informácií mal obvinený od 11.102021 do 17.10.2021 v mestskej časti Dúbravka prenasledovať najmä v nočných hodinách viacero, doposiaľ presne nezistený počet žien. V utorok (12.10.2021) mal poškodenú 33-ročnú ženu prenasledovať od zastávky MHD Drobného až k bytovému domu na Saratovskej ulici, kde ju sotil tak že spadla na zem. Keď žena ležala na zemi mal ju chytiť za rozkrok, v dôsledku čoho začala žena kričať a muž z miesta utiekol. K ďalšiemu skutku došlo dva dni po vyššie uvedenom, a to vo štvrtok 14.10.2021. Muž mal sledovať z parkoviska na Saratovskej ulici 26-ročnú ženu až k bytovému domu na Drobného ulici. Keďže si žena všimla že je prenasledovaná neznámym mužom, utiekla do vchodu a stihla za sebou zatvoriť dvere. Muž dobehol k dverám a začal kričať a domáhať sa otvorenia dverí. Následne si stiahol nohavice a začal pred dverami onanovať.
✅Policajti štvrtého bratislavského okresu začali hneď po prvom prijatom oznámení o tomto konaní po mužovi pátrať a prehľadávať ulice v mestskej časti Dúbravka. Vykonaním konkrétnych operatívno pátracích činností, ale aj na základe informácií od občanov sa podarilo v priebehu uplynulých dní policajtom kriminálnej polície muža zadržať a obmedziť na osobnej slobode.
✅Po zabezpečení potrebnej dôkaznej situácie a vznesení obvinenia bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia. Policajný vyšetrovateľ už spracoval v tejto súvislosti aj podnet k návrhu na väzobné stíhanie obvineného muža.

📸:PIXABAY

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *