islovak.sk

islovak.sk – spravodajsk├Ż denn├şk – ┼żijeme Slovenskom…

­čĹ« OBLIEKAME POLICAJTOV: V SKLADACH S├Ü POLOKO┼áELE S DLH├ŁM RUK├üVOM ­čĹŹ

­čĹ« OBLIEKAME POLICAJTOV: V SKLADACH S├Ü POLOKO┼áELE S DLH├ŁM RUK├üVOM ­čĹŹ


NOVINKA VO V├ŁSTROJN├ŁCH SKLADOCH

Ke─Ć┼że sa zima nezadr┼żate─żne bl├ş┼żi, v odevn├Żch v├Żdajniach ─Źak├í na pr├şslu┼ín├şkov Policajn├ęho zboru nov├í v├Żstrojn├í s├║─Źas┼ą. S├║ to poloko┼íele s dlh├Żm ruk├ívom v troch farb├ích pre pr├şslu┼ín├şkov PZ na ├║seku slu┼żby dopravnej a poriadkovej pol├şcie .

Viem, ┼że stav vo v├Żstrojn├Żch skladoch nie je v┼żdy ide├ílny, treba si v┼íak uvedomi┼ą, ┼że posledn├Żch p├ír rokov bol n├íkup niektor├Żch v├Żstrojn├Żch s├║─Źast├ş zanedb├ívan├Ż.

ÔÇ╝´ŞĆPre porovnanieÔÇ╝´ŞĆ
V rokoch 2016 ÔÇô 2019 bolo do skladov zak├║pen├Żch spolu pribli┼żne 34-tis├şc kusov tri─Źiek a poloko┼íie─ż.

V rokoch 2020 – 2021 sa zatia─ż zak├║pilo a rozdistribuovalo 148-tis├şc kusov tri─Źiek a poloko┼íie─ż.

­čĹ«­čĆ╗ Je ├║plne pochopite─żn├ę, ┼że sa policajti dlhodobo s┼ąa┼żovali, ┼że si nemaj├║ ─Źo obliec┼ą. Predo┼íl├ę vedenie ÔÇťdaloÔÇŁ policajtom na ┼ítyri roky 1,5 tri─Źka. Neskuto─Źn├ę.

Nekon─Ź├şme, sklady budeme pod─ża mo┼żnost├ş priebe┼żne dop─║┼ła┼ą.

V s├║─Źasnom obdob├ş bolo vyhl├ísen├ę nadlimitn├ę verejn├ę obstar├ívanie na zabezpe─Źenie v├Żstrojn├Żch s├║─Źast├ş ÔÇô pono┼żiek, ktor├ę boli naposledy dodan├ę v roku 2018. Pripraven├ę s├║ taktie┼ż podklady na pr├şpravn├ę trhov├ę konzult├ície na v├Żstrojn├ę s├║─Źasti pracovnej rovno┼íaty pr├şslu┼ín├şkov Policajn├ęho zboru a vyhl├ísenie nadlimitn├ęho verejn├ęho obstar├ívania na pokr├Żvky hlavy. Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Ministerstvo vn├║tra SR on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *