islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

📣 HLASUJTE S VEOLIA SLOVENSKO A VDÝCHNITE ŽIVOT PETRŽALSKÝM PROJEKTOM 🤗 Pri príležitosti 15. výročia svojho vzniku zriadila Nad…

📣 HLASUJTE S VEOLIA SLOVENSKO A VDÝCHNITE ŽIVOT PETRŽALSKÝM PROJEKTOM 🤗

Pri príležitosti 15. výročia svojho vzniku zriadila Nadácia Veolia Slovensko program Komunitných grantov. Prostredníctvom nich sa snaží podporovať neziskové organizácie, športové kluby, školské zariadenia či širokú verejnosť v prospešných aktivitách.

O získanie grantu 💶 mohli v prvom kole zabojovať jednotlivci alebo organizácie z Petržalky, ktorých teplom a vodou zásobuje práve spoločnosť Veolia Energia Slovensko, a. s. Témy si uchádzači vyberali rôzne – od podpory vzdelávania, komunity či športu až po životné prostredie.

Z množstva úžasných projektov spoločnosť vybrala TOP 5, ktoré majú šancu získať Komunitný grant. 😎 A pomôcť im môžete aj vy svojím hlasom. Stačí si vybrať jedného favorita a do komentára pod príspevkom na Facebooku Veolia Slovensko 👉 bit.ly/3nusXF9 napísať jeho číslo. NEZABUDNITE, že hlasovať je možné len do 𝟑𝟏. 𝐨𝐤𝐭𝐨́𝐛𝐫𝐚!

Ktorý projekt najviac oslovil práve vás?

1⃣ Ochrana a podpora biodiverzity v urbánnom prostredí prostredníctvom zlepšovania hniezdnych možností Dážďovníka obyčajného (Apus apus) v Bratislave-Petržalke, Judr. Phdr. Branislav Kadlečík.
2⃣ Enviroučenie hrou, ZŠ Lachova.
3⃣ Vianočne, tradične, nevšedne, zábavne – no stále spoločne, OZ KASPIAN / Marína Bartoňová.
4⃣ Gymnastika – základný šport pre všetkých, Športový klub Juventa Bratislava.
5⃣ Vdýchnime život Hrobákovej, Materské centrum Budatko.

ĎAKUJEME, že vám na kvalite života v Petržalke záleží spolu s nami. 🍀 #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *