islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Máme vynikajúcu správu! Tento rok sa podarí opraviť ešte jednu asfaltku v lesoparku, tentoraz medzi Račou a Bielym krížom 🚲🚶 Nov…

Máme vynikajúcu správu! Tento rok sa podarí opraviť ešte jednu asfaltku v lesoparku, tentoraz medzi Račou a Bielym krížom 🚲🚶
Nový povrch sa bude robiť v úseku na Potočnej ulici od poldra (križovatka na Červený kríž) hore smerom na Biely kríž až po hranicu Mestských lesov. Na 2km dlhom úseku bude natiahnutý nový asfalt v dĺžke cca 1.5km, zvyšok je v dobrom stave. Spodný úsek smerom na Raču bol už opravený v minulých rokoch.

⚠Práce budú prebiehať najbližší pondelok/utorok, kedy bude tento úsek úplne uzavretý aj pre cyklistov. Obchádzka bude viesť cez Červený kríž. Nakoľko obchádzku budú využívať aj autá iných lesníckych subjektov, zásobovanie či SHMÚ prosíme o zvýšenú opatrnosť. Všetky subjekty sme však požiadali o dodržiavanie max.rýchlosti 20km/h a ohľaduplnosť k peším a cyklistom.

Za pomoc s opravou a zlepšovanie podmienok na rekreáciu ďakujeme Bratislava – hlavné mesto SR a oddeleniu správy komunikácii.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestské lesy v Bratislave on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *